FX6-50S-0.8SV(93)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX6-50S-0.8SV(93)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 50POS .8MM W/BOSS
Podatkovni listi: 1.FX6-50S-0.8SV(93).pdf2.FX6-50S-0.8SV(93).pdf3.FX6-50S-0.8SV(93).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX6-50S-0.8SV(93)
Številka dela FX6-50S-0.8SV(93) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 50POS .8MM W/BOSS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FX6 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 576-0104-6-93
Število vrstic 2 Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 5mm, 6mm, 7mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.157" (4.00mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX6-50P-0.8SV2(93)
FX6-50P-0.8SV2(93)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 50POS .8MM SMD GOLD
Na zalogi: 36089 pcs
Prenesi: FX6-50P-0.8SV2(93).pdf
RFQ
FX6-60P-0.8SV(71)
FX6-60P-0.8SV(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 60POS .8MM SMD GOLD
Na zalogi: 41091 pcs
Prenesi: FX6-60P-0.8SV(71).pdf
RFQ
FX6-50P-0.8SV2(71)
FX6-50P-0.8SV2(71)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Prenesi: FX6-50P-0.8SV2(71).pdf
FX6-50S-0.8SV2
FX6-50S-0.8SV2
Opis: CONN RECEPT 50POS .8MM W/BOSS
Prenesi: FX6-50S-0.8SV2.pdf
FX6-60P-0.8SV(92)
FX6-60P-0.8SV(92)
Prenesi: FX6-60P-0.8SV(92).pdf
FX6-50S-0.8SV(91)
FX6-50S-0.8SV(91)
Prenesi: FX6-50S-0.8SV(91).pdf
FX6-60P-0.8SV
FX6-60P-0.8SV
Prenesi: FX6-60P-0.8SV.pdf
FX6-50P-0.8SV2(92)
FX6-50P-0.8SV2(92)
Prenesi: FX6-50P-0.8SV2(92).pdf
FX6-50S-0.8SV(71)
FX6-50S-0.8SV(71)
Prenesi: FX6-50S-0.8SV(71).pdf
FX6-50S-0.8SV2(93)
FX6-50S-0.8SV2(93)
Prenesi: FX6-50S-0.8SV2(93).pdf
FX6-50S-0.8SV2(71)
FX6-50S-0.8SV2(71)
Prenesi: FX6-50S-0.8SV2(71).pdf
FX6-50S-0.8SV
FX6-50S-0.8SV
Prenesi: FX6-50S-0.8SV.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika