FX6A-20P-0.8SV2
HiroseHirose
FX6A-20P-0.8SV2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX6A-20P-0.8SV2
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 20POS .8MM SMD GOLD
Podatkovni listi: FX6A-20P-0.8SV2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FX6A-20P-0.8SV2
Številka dela FX6A-20P-0.8SV2 Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 20POS .8MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5367 pcs Podatkovni list FX6A-20P-0.8SV2.pdf
Serija FX6 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tube Druga imena *FX6A-20P-0.8SV2
H2450
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 7mm, 9mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.275" (6.99mm) Lastnosti -
natančen opis 20 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Podobni izdelki
FX6A-20P-0.8SV1
FX6A-20P-0.8SV1
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 20POS .8MM SMD GOLD
Na zalogi: 5830 pcs
Prenesi: FX6A-20P-0.8SV1.pdf
RFQ
FX6A-20P-0.8SV2(92)
FX6A-20P-0.8SV2(92)
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 59888 pcs
Prenesi: FX6A-20P-0.8SV2(92).pdf
RFQ
FX6A-20P-0.8SV2(93)
FX6A-20P-0.8SV2(93)
Prenesi: FX6A-20P-0.8SV2(93).pdf
FX6A-20P-0.8SV(93)
FX6A-20P-0.8SV(93)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Prenesi: FX6A-20P-0.8SV(93).pdf
FX6A-20S-0.8SV
FX6A-20S-0.8SV
Opis: CONN RECEPT 20POS .8MM W/O BOSS
Prenesi: FX6A-20S-0.8SV.pdf
FX6A-20P-0.8SV(92)
FX6A-20P-0.8SV(92)
Prenesi: FX6A-20P-0.8SV(92).pdf
FX6A-20S-0.8SV(93)
FX6A-20S-0.8SV(93)
Prenesi: FX6A-20S-0.8SV(93).pdf
FX6A-20P-0.8SV2(71)
FX6A-20P-0.8SV2(71)
Prenesi: FX6A-20P-0.8SV2(71).pdf
FX6A-20P-0.8SV1(71)
FX6A-20P-0.8SV1(71)
Prenesi: FX6A-20P-0.8SV1(71).pdf
FX6A-20P-0.8SV1(93)
FX6A-20P-0.8SV1(93)
Prenesi: FX6A-20P-0.8SV1(93).pdf
FX6A-20P-0.8SV1(92)
FX6A-20P-0.8SV1(92)