FX6A-60P-0.8SV(92)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX6A-60P-0.8SV(92)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 60POS .8MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.FX6A-60P-0.8SV(92).pdf2.FX6A-60P-0.8SV(92).pdf3.FX6A-60P-0.8SV(92).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX6A-60P-0.8SV(92)
Številka dela FX6A-60P-0.8SV(92) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 60POS .8MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FX6 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 576-0205-3-92
Število vrstic 2 Število pozicij 60
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 5mm, 7mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.197" (5.00mm)
Lastnosti - natančen opis 60 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Podobni izdelki
FX6A-60P-0.8SV1(93)
FX6A-60P-0.8SV1(93)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 60POS .8MM SMD GOLD
Na zalogi: 40729 pcs
Prenesi: FX6A-60P-0.8SV1(93).pdf
RFQ
FX6A-60P-0.8SV(71)
FX6A-60P-0.8SV(71)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Na zalogi: 28791 pcs
Prenesi: FX6A-60P-0.8SV(71).pdf
RFQ
FX6A-60P-0.8SV2
FX6A-60P-0.8SV2
Proizvajalci: Hirose
Prenesi: FX6A-60P-0.8SV2.pdf
FX6A-50S-0.8SV2(91)
FX6A-50S-0.8SV2(91)
Opis: CONN RECEPT 50POS .8MM W/O BOSS
Prenesi: FX6A-50S-0.8SV2(91).pdf
FX6A-60P-0.8SV
FX6A-60P-0.8SV
Prenesi: FX6A-60P-0.8SV.pdf
FX6A-50S-0.8SV2
FX6A-50S-0.8SV2
Prenesi: FX6A-50S-0.8SV2.pdf
FX6A-60P-0.8SV1(92)
FX6A-60P-0.8SV1(92)
Prenesi: FX6A-60P-0.8SV1(92).pdf
FX6A-50S-0.8SV2(71)
FX6A-50S-0.8SV2(71)
Prenesi: FX6A-50S-0.8SV2(71).pdf
FX6A-60P-0.8SV1
FX6A-60P-0.8SV1
Prenesi: FX6A-60P-0.8SV1.pdf
FX6A-50S-0.8SV2(93)
FX6A-50S-0.8SV2(93)
Prenesi: FX6A-50S-0.8SV2(93).pdf
FX6A-60P-0.8SV2(71)
FX6A-60P-0.8SV2(71)
Prenesi: FX6A-60P-0.8SV2(71).pdf
FX6A-60P-0.8SV1(71)
FX6A-60P-0.8SV1(71)
Prenesi: FX6A-60P-0.8SV1(71).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika