FX8C-100P-SV(71)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX8C-100P-SV(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 100POS .6MM GOLD SMD
Podatkovni listi: 1.FX8C-100P-SV(71).pdf2.FX8C-100P-SV(71).pdf3.FX8C-100P-SV(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX8C-100P-SV(71)
Številka dela FX8C-100P-SV(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 100POS .6MM GOLD SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FunctionMax™ FX8C Višina tona 0.024" (0.60mm)
Pakiranje Tray Druga imena 578-0505-0-71
FX8C-100P-SV(71)-ND
H126135
Število vrstic 2 Število pozicij 100
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 5mm, 10mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.175" (4.45mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 100 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX8C-100P-SV1(21)
FX8C-100P-SV1(21)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 100POS .6MM GOLD SMD