FX8C-60P-SV(92)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX8C-60P-SV(92)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 60POS .6MM GOLD SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX8C-60P-SV(92)
Številka dela FX8C-60P-SV(92) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 60POS .6MM GOLD SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FunctionMax™ FX8C Višina tona 0.024" (0.60mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 578-0501-9-92
FX8C-60P-SV(92)-ND
H126148TR
Število vrstic 2 Število pozicij 60
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 5mm, 10mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.175" (4.45mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 60 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX8C-60P-SV1(93)
FX8C-60P-SV1(93)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 60POS .6MM GOLD SMD
Na zalogi: 41900 pcs
Prenesi: FX8C-60P-SV1(93).pdf
RFQ
FX8C-60P-SV(93)
FX8C-60P-SV(93)
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 40007 pcs
Prenesi: FX8C-60P-SV(93).pdf
RFQ
FX8C-60/60P11-SVJ(71)
FX8C-60/60P11-SVJ(71)
Opis: CONN HDR 120POS .6MM (2PCS)
Prenesi: FX8C-60/60P11-SVJ(71).pdf
FX8C-60P-SV1(21)
FX8C-60P-SV1(21)
Opis: CONN HEADER 60POS .6MM GOLD SMD
Prenesi: FX8C-60P-SV1(21).pdf
FX8C-60/60S11-SV5J(71)
FX8C-60/60S11-SV5J(71)
Opis: CONN RECEPT 120POS .6MM (2PCS)
Prenesi: FX8C-60/60S11-SV5J(71).pdf
FX8C-60/60S11-SVJ(71)
FX8C-60/60S11-SVJ(71)
Prenesi: FX8C-60/60S11-SVJ(71).pdf
FX8C-60P-SV1(92)
FX8C-60P-SV1(92)
Prenesi: FX8C-60P-SV1(92).pdf
FX8C-60P-SV(71)
FX8C-60P-SV(71)
Prenesi: FX8C-60P-SV(71).pdf
FX8C-60P-SV1(91)
FX8C-60P-SV1(91)
Prenesi: FX8C-60P-SV1(91).pdf
FX8C-60P-SV(91)
FX8C-60P-SV(91)
Prenesi: FX8C-60P-SV(91).pdf
FX8C-60P-SV(21)
FX8C-60P-SV(21)
Prenesi: FX8C-60P-SV(21).pdf
FX8C-60P-SV1(71)
FX8C-60P-SV1(71)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Prenesi: FX8C-60P-SV1(71).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika