FX8C-80P-SV(92)
pregled izdelka
Številka dela: FX8C-80P-SV(92)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 80POS .6MM GOLD SMD
Podatkovni listi: 1.FX8C-80P-SV(92).pdf2.FX8C-80P-SV(92).pdf3.FX8C-80P-SV(92).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX8C-80P-SV(92)
Številka dela FX8C-80P-SV(92) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 80POS .6MM GOLD SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FunctionMax™ FX8C Višina tona 0.024" (0.60mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 578-0503-4-92
Število vrstic 2 Število pozicij 80
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 5mm, 10mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.175" (4.45mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Podobni izdelki
FX8C-80P-SV(21)
FX8C-80P-SV(21)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 80POS .6MM GOLD SMD
Na zalogi: 4879 pcs
Prenesi: FX8C-80P-SV(21).pdf
RFQ
FX8C-80P-SV1(71)
FX8C-80P-SV1(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 80POS .6MM GOLD SMD
Na zalogi: 21407 pcs
Prenesi: FX8C-80P-SV1(71).pdf
RFQ
FX8C-80P-SV1(21)
FX8C-80P-SV1(21)
Prenesi: FX8C-80P-SV1(21).pdf
FX8C-80P-SV1(91)
FX8C-80P-SV1(91)
Prenesi: FX8C-80P-SV1(91).pdf
FX8C-80P-SV(91)
FX8C-80P-SV(91)
Prenesi: FX8C-80P-SV(91).pdf
FX8C-80P-SV1(92)
FX8C-80P-SV1(92)
Prenesi: FX8C-80P-SV1(92).pdf
FX8C-80/80S11-SVJ(71)
FX8C-80/80S11-SVJ(71)
Opis: CONN RECEPT 160POS .6MM (2PCS)
Prenesi: FX8C-80/80S11-SVJ(71).pdf
FX8C-80P-SV(62)
FX8C-80P-SV(62)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Prenesi: FX8C-80P-SV(62).pdf
FX8C-80P-SV(71)
FX8C-80P-SV(71)
Opis: CONN HEADER 80POS .6MM SMD
Prenesi: FX8C-80P-SV(71).pdf
FX8C-80P-SV2(21)
FX8C-80P-SV2(21)
Prenesi: FX8C-80P-SV2(21).pdf
FX8C-80/80S11-SV5J(71)
FX8C-80/80S11-SV5J(71)
Prenesi: FX8C-80/80S11-SV5J(71).pdf
FX8C-80P-SV(93)
FX8C-80P-SV(93)
Prenesi: FX8C-80P-SV(93).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika