GT11-8DP-HU
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GT11-8DP-HU
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN M HOUSING
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije GT11-8DP-HU
Številka dela GT11-8DP-HU Proizvajalec Hirose
Opis CONN M HOUSING Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4654 pcs Podatkovni list
Serija GT11 Razmik vrstic 0.161" (4.10mm)
Višina tona 0.110" (2.80mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 761-0012-7-00 Število vrstic 2
Število pozicij 8 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis 8 Position Rectangular Housing Connector Housing for Male Insert 0.110" (2.80mm)