GT7-26DP-DS(70)
HiroseHirose
GT7-26DP-DS(70) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GT7-26DP-DS(70)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN M 26POS
Podatkovni listi: 1.GT7-26DP-DS(70).pdf2.GT7-26DP-DS(70).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
70 pcs
140 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GT7-26DP-DS(70)
Številka dela GT7-26DP-DS(70) Proizvajalec Hirose
Opis CONN M 26POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24341 pcs Podatkovni list 1.GT7-26DP-DS(70).pdf2.GT7-26DP-DS(70).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija GT7 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje - Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - Druga imena H122676
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 26
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.862" (21.89mm) Barva izolacije Gray
Ingress Protection - Lastnosti Mounting Flange
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position