HIF3BA-14PA-2.54DSA(71)
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BA-14PA-2.54DSA(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 14POS 2.54MM
Podatkovni listi: 1.HIF3BA-14PA-2.54DSA(71).pdf2.HIF3BA-14PA-2.54DSA(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BA-14PA-2.54DSA(71)
Številka dela HIF3BA-14PA-2.54DSA(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 14POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 200V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.657" (16.70mm) Druga imena H126197
HIF3BA-14PA-2.54DSA(71)-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.701" (17.80mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks
natančen opis Connector Header Through Hole 14 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.236" (6.00mm) Stik s fino debelino - post 78.7µin (2.00µm)
Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF3BA-10PA-2.54WB(71)
HIF3BA-10PA-2.54WB(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 10POS 2.54MM
Na zalogi: 16246 pcs
Prenesi: HIF3BA-10PA-2.54WB(71).pdf
RFQ
HIF3BA-14PA-2.54DS(71)
HIF3BA-14PA-2.54DS(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 14POS 2.54MM