HIF3BA-16PA-2.54DSA(74)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BA-16PA-2.54DSA(74)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 16POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3BA-16PA-2.54DSA(74).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BA-16PA-2.54DSA(74)
Številka dela HIF3BA-16PA-2.54DSA(74) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HDR 16POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25501 pcs Podatkovni list HIF3BA-16PA-2.54DSA(74).pdf
Napetost - DC Spark (Over) Brass Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija HIF3B
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded - 4 Wall RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector 200V
Skupna dolžina kontakta 0.130" (3.30mm) Druga imena 610-0113-3-74
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število pozicij 16 Število stikov -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca HIF3BA-16PA-2.54DSA(74)
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material -
Višina izolacije 0.657" (16.70mm) Lastnosti Keying Slot
Razširjen opis 16 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Opis CONN HDR 16POS 2.54MM
Trenutna ocena 1A Tok - Max / Contact Latch Lock/Eject Hooks
Dolžina stika - post 0.236" (6.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm)
Stik s fino debelino - post Polybutylene Terephthalate (PBT) Končna debelina - parjenje Gold
Stopite v stik - konec 20µin (0.51µm) Stik s koncem - parjenje 0.701" (17.80mm)
Vrsta priključka Header Dejanski premer Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF3BA-20D-2.54R
HIF3BA-20D-2.54R
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HOUSING 20POS 2.54MM DUAL
Na zalogi: 36016 pcs
Prenesi: HIF3BA-20D-2.54R.pdf
RFQ
HIF3BA-16PA-2.54DS(81)
HIF3BA-16PA-2.54DS(81)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 16POS 2.54MM
Na zalogi: 31749 pcs
Prenesi: HIF3BA-16PA-2.54DS(81).pdf
RFQ
HIF3BA-20D-2.54C(03)
HIF3BA-20D-2.54C(03)
Opis: 20 POSITION CRIMP TYPE HOUSING
Prenesi: HIF3BA-20D-2.54C(03).pdf
HIF3BA-16PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-16PA-2.54DSA(71)
Opis: CONN HEADER 16POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-16PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3BA-16PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-16PA-2.54DSA(75)
Opis: CONN HDR 16POS 2.54MM