HIF3BA-30PA-2.54DS(75)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BA-30PA-2.54DS(75)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONNECTOR 30 PIN
Podatkovni listi: HIF3BA-30PA-2.54DS(75).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BA-30PA-2.54DS(75)
Številka dela HIF3BA-30PA-2.54DS(75) Proizvajalec Hirose
Opis CONNECTOR 30 PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16390 pcs Podatkovni list HIF3BA-30PA-2.54DS(75).pdf
Voltage Rating 200V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 610-0096-6-75
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.335" (8.51mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot, Mounting Flange Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.236" (6.00mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 12.0µin (0.30µm) Stopite v stik - konec -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF3BA-30PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-30PA-2.54DSA(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 30POS 2.54MM
Na zalogi: 26184 pcs
Prenesi: HIF3BA-30PA-2.54DSA(71).pdf
RFQ
HIF3BA-30D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-30D-2.54R-CL(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HOUSING 30POS 2.54MM DUAL
Na zalogi: 17512 pcs
Prenesi: HIF3BA-30D-2.54R-CL(71).pdf
RFQ
HIF3BA-30PA-2.54DSA(72)
HIF3BA-30PA-2.54DSA(72)
Opis: CONN HDR 30POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-30PA-2.54DSA(72).pdf
HIF3BA-30PA-2.54DS(71)
HIF3BA-30PA-2.54DS(71)
Opis: CONN HEADER 30POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-30PA-2.54DS(71).pdf
HIF3BA-30PD-2.54R-MC
HIF3BA-30PD-2.54R-MC
Opis: CONN HDR 30POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-30PD-2.54R-MC.pdf
HIF3BA-30PA-2.54WB(71)
HIF3BA-30PA-2.54WB(71)
Opis: CONN HDR 30POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-30PA-2.54WB(71).pdf
HIF3BA-30PA-2.54DS
HIF3BA-30PA-2.54DS
Opis: CONNECTOR 30 PIN
Prenesi: HIF3BA-30PA-2.54DS.pdf
HIF3BA-30PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-30PA-2.54DSA(75)
Opis: CONN HDR 30POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-30PA-2.54DSA(75).pdf
HIF3BA-30PA-2.54DSA(88)
HIF3BA-30PA-2.54DSA(88)
Opis: CONN HDR 30POS 2.54MM