HIF3BA-34D-2.54R(05)
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BA-34D-2.54R(05)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HOUSING 34POS 2.54MM DUAL
Podatkovni listi: HIF3BA-34D-2.54R(05).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BA-34D-2.54R(05)
Številka dela HIF3BA-34D-2.54R(05) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HOUSING 34POS 2.54MM DUAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16468 pcs Podatkovni list HIF3BA-34D-2.54R(05).pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik 28 AWG
Serija HIF3B Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Število vrstic 2 Število pozicij 34
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief Tip pritrjevanja -
natančen opis 34 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG Vrsta kontakta Female Socket
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket Barva Black
Končanje kabla IDC
Podobni izdelki
HIF3BA-34D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-34D-2.54R-CL(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SOCKET 34POS 2.54MM
Na zalogi: 13627 pcs
Prenesi: HIF3BA-34D-2.54R-CL(71).pdf
RFQ
HIF3BA-34D-2.54R(11)
HIF3BA-34D-2.54R(11)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HOUSING 34POS 2.54MM DUAL