HIF3BA-34PA-2.54DS(75)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BA-34PA-2.54DS(75)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 34POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3BA-34PA-2.54DS(75).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BA-34PA-2.54DS(75)
Številka dela HIF3BA-34PA-2.54DS(75) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 34POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14311 pcs Podatkovni list HIF3BA-34PA-2.54DS(75).pdf
Voltage Rating 200V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 34 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Višina izolacije 0.335" (8.51mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot, Mounting Flange
Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.236" (6.00mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 12.0µin (0.30µm)
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF3BA-34P-2.54W(88)
HIF3BA-34P-2.54W(88)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 34POS 2.54MM
Na zalogi: 9253 pcs
Prenesi: HIF3BA-34P-2.54W(88).pdf
RFQ
HIF3BA-34PD-2.54R-MC
HIF3BA-34PD-2.54R-MC
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 34POS 2.54MM
Na zalogi: 7385 pcs
Prenesi: HIF3BA-34PD-2.54R-MC.pdf
RFQ
HIF3BA-34PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-34PA-2.54DSA(71)
Opis: CONN HEADER 34POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-34PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3BA-34P-2.54PFA-2(71)
HIF3BA-34P-2.54PFA-2(71)
Opis: CONN HDR 34POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-34P-2.54PFA-2(71).pdf
HIF3BA-34P-2.54WA
HIF3BA-34P-2.54WA
Opis: CONN HDR 34POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-34P-2.54WA.pdf
HIF3BA-34PA-2.54DS(71)
HIF3BA-34PA-2.54DS(71)
Opis: CONN HDR 34POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-34PA-2.54DS(71).pdf
HIF3BA-34PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-34PA-2.54DSA(75)
Opis: CONN HEADER 34POS 2.54MM