HIF3BA-40P-2.54W(88)
HiroseHirose
HIF3BA-40P-2.54W(88) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BA-40P-2.54W(88)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 40POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3BA-40P-2.54W(88).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BA-40P-2.54W(88)
Številka dela HIF3BA-40P-2.54W(88) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 40POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8855 pcs Podatkovni list HIF3BA-40P-2.54W(88).pdf
Voltage Rating 200V Prekinitev Wire Wrap
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 610-0499-2-88
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 40
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije -
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks
natančen opis Connector Header Through Hole 40 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 1A