HIF3BA-60P-2.54PFA-2(71)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BA-60P-2.54PFA-2(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 60POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3BA-60P-2.54PFA-2(71).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BA-60P-2.54PFA-2(71)
Številka dela HIF3BA-60P-2.54PFA-2(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 60POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8932 pcs Podatkovni list HIF3BA-60P-2.54PFA-2(71).pdf
Voltage Rating 200V Prekinitev Press-Fit, Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.787" (20.00mm) Druga imena 610-2008-0-71
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 60
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.701" (17.80mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks
natančen opis Connector Header Through Hole 60 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.260" (6.60mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.236" (6.00mm) Stik s fino debelino - post -