HIF3BAG-40PA-2.54DSA(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BAG-40PA-2.54DSA(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 40POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3BAG-40PA-2.54DSA(71).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BAG-40PA-2.54DSA(71)
Številka dela HIF3BAG-40PA-2.54DSA(71) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HEADER 40POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17009 pcs Podatkovni list HIF3BAG-40PA-2.54DSA(71).pdf
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Male Pin
Oklepanje 0.100" (2.54mm) Serija HIF3B
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded RoHS Status Bulk
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - izolacija All Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca HIF3BAG-40PA-2.54DSA(71) Lastnosti -
Razširjen opis 40 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Opis CONN HEADER 40POS 2.54MM
Tok - Max / Contact Latch Lock/Eject Hooks Dolžina stika - post 0.236" (6.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm) Končna debelina - parjenje Gold