HIF3BC-10PA-2.54DSA(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BC-10PA-2.54DSA(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 10POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3BC-10PA-2.54DSA(71).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BC-10PA-2.54DSA(71)
Številka dela HIF3BC-10PA-2.54DSA(71) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HDR 10POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25864 pcs Podatkovni list HIF3BC-10PA-2.54DSA(71).pdf
Napetost - DC Spark (Over) Brass Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija HIF3B
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded - 4 Wall RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector 200V
Skupna dolžina kontakta 0.126" (3.20mm) Druga imena 610-0161-6-71
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število pozicij 10 Število stikov 78.7µin (2.00µm)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca HIF3BC-10PA-2.54DSA(71)
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije 0.657" (16.70mm) Lastnosti -
Razširjen opis 10 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Opis CONN HDR 10POS 2.54MM
Trenutna ocena 1A Tok - Max / Contact Latch Lock/Eject Hooks
Dolžina stika - post 0.236" (6.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm)
Stik s fino debelino - post Polybutylene Terephthalate (PBT) Končna debelina - parjenje Gold
Stopite v stik - konec 8µin (0.20µm) Stik s koncem - parjenje 0.701" (17.80mm)