HIF3FC-10PA-2.54DSA(71)
HiroseHirose
HIF3FC-10PA-2.54DSA(71) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3FC-10PA-2.54DSA(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 10POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3FC-10PA-2.54DSA(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3FC-10PA-2.54DSA(71)
Številka dela HIF3FC-10PA-2.54DSA(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 10POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84108 pcs Podatkovni list HIF3FC-10PA-2.54DSA(71).pdf
Voltage Rating 200V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3FC Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - Druga imena H123843
HIF3FC-10PA-2.54DSA(71)-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.350" (8.89mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.236" (6.00mm) Stik s fino debelino - post 78.7µin (2.00µm)
Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF3FC-10PA-2.54DSA(82)
HIF3FC-10PA-2.54DSA(82)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 10POS 2.54MM
Na zalogi: 5124 pcs
Prenesi: HIF3FC-10PA-2.54DSA(82).pdf
RFQ
HIF3FB-64PA-2.54DSA(71)
HIF3FB-64PA-2.54DSA(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 64POS 2.54MM
Na zalogi: 15871 pcs
Prenesi: HIF3FB-64PA-2.54DSA(71).pdf
RFQ
HIF3FC-10PA-2.54DSA(75)
HIF3FC-10PA-2.54DSA(75)
Opis: CONN HDR 10POS 2.54MM
Prenesi: HIF3FC-10PA-2.54DSA(75).pdf
HIF3FC-14PA-2.54DSA(72)
HIF3FC-14PA-2.54DSA(72)
Opis: CONN HDR 14POS 2.54MM
Prenesi: HIF3FC-14PA-2.54DSA(72).pdf
HIF3FC-10PA-2.54DS(71)
HIF3FC-10PA-2.54DS(71)
Opis: CONN HEADER 10POS 2.54MM
Prenesi: HIF3FC-10PA-2.54DS(71).pdf
HIF3FBA-60PA-2.54DSA(71)
HIF3FBA-60PA-2.54DSA(71)
Opis: CONN HDR 60POS 2.54MM
Prenesi: HIF3FBA-60PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3FC-14PA-2.54DS(71)
HIF3FC-14PA-2.54DS(71)
Opis: CONN HEADER 14POS 2.54MM