HIF3FC-16PA-2.54DS(71)
HiroseHirose
HIF3FC-16PA-2.54DS(71) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3FC-16PA-2.54DS(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 16POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3FC-16PA-2.54DS(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
440 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3FC-16PA-2.54DS(71)
Številka dela HIF3FC-16PA-2.54DS(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 16POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53323 pcs Podatkovni list HIF3FC-16PA-2.54DS(71).pdf
Voltage Rating 200V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3FC Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - Druga imena H123846
HIF3FC-16PA-2.54DS(71)-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 16
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.335" (8.51mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.236" (6.00mm) Stik s fino debelino - post 78.7µin (2.00µm)