HIF3H-10PB-2.54DSA(75)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3H-10PB-2.54DSA(75)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 10POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3H-10PB-2.54DSA(75).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3H-10PB-2.54DSA(75)
Številka dela HIF3H-10PB-2.54DSA(75) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HDR 10POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26290 pcs Podatkovni list HIF3H-10PB-2.54DSA(75).pdf
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Male Pin
Oklepanje 0.100" (2.54mm) Serija HIF3H
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Tray
Druga imena 618-0201-0-75 Število vrstic 2
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca HIF3H-10PB-2.54DSA(75)
Lastnosti - Razširjen opis 10 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Opis CONN HDR 10POS 2.54MM Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.276" (7.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm)
Končna debelina - parjenje Gold Stopite v stik - konec 30µin (0.76µm)
Vrsta priključka Header Dejanski premer Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF3H-10PB-2.54DSA(71)
HIF3H-10PB-2.54DSA(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 10POS 2.54MM