HIF3H-40DB-2.54DS(91)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3H-40DB-2.54DS(91)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET 40POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3H-40DB-2.54DS(91).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3H-40DB-2.54DS(91)
Številka dela HIF3H-40DB-2.54DS(91) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 40POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10782 pcs Podatkovni list HIF3H-40DB-2.54DS(91).pdf
Voltage Rating 300VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija HIF3H
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray Druga imena 618-0147-6-91
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 40
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.236" (6.00mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.126" (3.20mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF3H-50D-2.54DSA
HIF3H-50D-2.54DSA
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SOCKET 50POS 2.54MM
Na zalogi: 5107 pcs
Prenesi: HIF3H-50D-2.54DSA.pdf
RFQ
HIF3H-40DB-2.54DS(71)
HIF3H-40DB-2.54DS(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SOCKET 40POS 2.54MM