HIF3MAW-14PA-2.54DSA
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3MAW-14PA-2.54DSA
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka PIN HEADER, STRAIGHT, 14 POS
Podatkovni listi: 1.HIF3MAW-14PA-2.54DSA.pdf2.HIF3MAW-14PA-2.54DSA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3MAW-14PA-2.54DSA
Številka dela HIF3MAW-14PA-2.54DSA Proizvajalec Hirose
Opis PIN HEADER, STRAIGHT, 14 POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66654 pcs Podatkovni list 1.HIF3MAW-14PA-2.54DSA.pdf2.HIF3MAW-14PA-2.54DSA.pdf
Voltage Rating 200VAC Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3MAW Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta 0.657" (16.70mm) Druga imena 610-3602-6-00
H125688
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.701" (17.80mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks
natančen opis Connector Header Through Hole 14 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.236" (6.00mm) Stik s fino debelino - post 78.7µin (2.00µm)