HIF6-20D-1.27R
HiroseHirose
HIF6-20D-1.27R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF6-20D-1.27R
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 20POS 1.27MM DUAL
Podatkovni listi: HIF6-20D-1.27R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF6-20D-1.27R
Številka dela HIF6-20D-1.27R Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 20POS 1.27MM DUAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5988 pcs Podatkovni list HIF6-20D-1.27R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik 28 AWG
Serija HIF6 Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Druga imena H123926
HIF6-20D-1.27R-ND
Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through, Strain Relief Tip pritrjevanja -
natančen opis 20 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28 AWG Vrsta kontakta Female Socket