HIF6B-34DA-1.27DS(71)
pregled izdelka
Številka dela: HIF6B-34DA-1.27DS(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HOUSING 34POS 1.27MM
Podatkovni listi: HIF6B-34DA-1.27DS(71).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF6B-34DA-1.27DS(71)
Številka dela HIF6B-34DA-1.27DS(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HOUSING 34POS 1.27MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14730 pcs Podatkovni list HIF6B-34DA-1.27DS(71).pdf
Voltage Rating 125VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija HIF6
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 631-0054-7-71
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 34
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.335" (8.51mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Mounting Flange, Polarizing Key Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 34 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold Trenutna ocena 0.5A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm)
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF6B-34PA-1.27DSL(71)
HIF6B-34PA-1.27DSL(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 34POS 1.27MM
Na zalogi: 22236 pcs
Prenesi: HIF6B-34PA-1.27DSL(71).pdf
RFQ
HIF6B-34PA-1.27DS(71)
HIF6B-34PA-1.27DS(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 34POS 1.27MM
Na zalogi: 26258 pcs
Prenesi: HIF6B-34PA-1.27DS(71).pdf
RFQ
HIF6B-34DA-1.27DSA(71)
HIF6B-34DA-1.27DSA(71)
Opis: CONN HOUSING 34POS 1.27MM
Prenesi: HIF6B-34DA-1.27DSA(71).pdf
HIF6B-32PA-1.27DSAL(71)
HIF6B-32PA-1.27DSAL(71)
Opis: CONN HDR 32POS 1.27MM
Prenesi: HIF6B-32PA-1.27DSAL(71).pdf
HIF6B-32PA-1.27DSA(71)
HIF6B-32PA-1.27DSA(71)
Opis: CONN HDR 32POS 1.27MM
Prenesi: HIF6B-32PA-1.27DSA(71).pdf
HIF6B-34DA-1.27DSAL(71)
HIF6B-34DA-1.27DSAL(71)