HIF6B-50DA-1.27DSAL(71)
pregled izdelka
Številka dela: HIF6B-50DA-1.27DSAL(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HOUSING 50POS 1.27MM
Podatkovni listi: HIF6B-50DA-1.27DSAL(71).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF6B-50DA-1.27DSAL(71)
Številka dela HIF6B-50DA-1.27DSAL(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HOUSING 50POS 1.27MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16320 pcs Podatkovni list HIF6B-50DA-1.27DSAL(71).pdf
Voltage Rating 125VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija HIF6
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 631-0456-0-71
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 50
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 14.8mm
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.346" (8.80mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock, Mounting Flange, Polarizing Key Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 50 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold Trenutna ocena 0.5A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)