HIF7-100DA-1.27DSL(71)
pregled izdelka
Številka dela: HIF7-100DA-1.27DSL(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 100POS 1.27MM T/H R/A
Podatkovni listi: HIF7-100DA-1.27DSL(71).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF7-100DA-1.27DSL(71)
Številka dela HIF7-100DA-1.27DSL(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 100POS 1.27MM T/H R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9712 pcs Podatkovni list HIF7-100DA-1.27DSL(71).pdf
Serija HIF7 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 670-0055-2-71
Število vrstic 2 Število pozicij 100
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.327" (8.30mm)
Lastnosti Board Lock, Flange natančen opis 100 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold