HIF7-40DA-1.27DSAL(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF7-40DA-1.27DSAL(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 40POS 1.27MM T/H
Podatkovni listi: HIF7-40DA-1.27DSAL(71).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF7-40DA-1.27DSAL(71)
Številka dela HIF7-40DA-1.27DSAL(71) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RECEPT 40POS 1.27MM T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20528 pcs Podatkovni list HIF7-40DA-1.27DSAL(71).pdf
Serija HIF7 RoHS Status Bulk
Druga imena 670-0151-6-71 Število vrstic 2
Število pozicij 40 Število vodnikov 0.050" (1.27mm)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca HIF7-40DA-1.27DSAL(71)
Dolžina - objava (parjenje) - Višina nad ploščo 0.429" (10.90mm)
Lastnosti Board Lock, Flange Razširjen opis 40 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold
Opis CONN RECEPT 40POS 1.27MM T/H Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Outer Shroud Contacts Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF7-120PA-1.27DSAL(71)
HIF7-120PA-1.27DSAL(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 120POS 1.27MM T/H
Na zalogi: 10182 pcs
Prenesi: HIF7-120PA-1.27DSAL(71).pdf
RFQ
HIF7-50DA-1.27DSAL(71)
HIF7-50DA-1.27DSAL(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 50POS 1.27MM T/H
Na zalogi: 17914 pcs
Prenesi: HIF7-50DA-1.27DSAL(71).pdf
RFQ
HIF7-40DA-1.27DS(71)
HIF7-40DA-1.27DS(71)
Opis: CONN RECEPT 40POS 1.27MM T/H R/A