HIF7-60PA-1.27DSAL(71)
pregled izdelka
Številka dela: HIF7-60PA-1.27DSAL(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 60POS 1.27MM T/H
Podatkovni listi: HIF7-60PA-1.27DSAL(71).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF7-60PA-1.27DSAL(71)
Številka dela HIF7-60PA-1.27DSAL(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 60POS 1.27MM T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15633 pcs Podatkovni list HIF7-60PA-1.27DSAL(71).pdf
Serija HIF7 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 670-0353-0-71
Število vrstic 2 Število pozicij 60
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti Board Lock, Flange natančen opis 60 Position Connector Header, Center Strip Contacts Through Hole Gold