HNC2-2.5P-10DS(02)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HNC2-2.5P-10DS(02)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PIN HDR 2.5MM 10POS
Podatkovni listi: HNC2-2.5P-10DS(02).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HNC2-2.5P-10DS(02)
Številka dela HNC2-2.5P-10DS(02) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN PIN HDR 2.5MM 10POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66031 pcs Podatkovni list HNC2-2.5P-10DS(02).pdf
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Male Pin
Oklepanje 0.098" (2.50mm) Serija HNC
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Druga imena 218-0018-0-02 Število vrstic 1
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca HNC2-2.5P-10DS(02)
Lastnosti - Razširjen opis 10 Positions Header Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Gold
Opis CONN PIN HDR 2.5MM 10POS Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.197" (5.00mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Končna debelina - parjenje Gold Stopite v stik - konec -
Vrsta priključka Header Dejanski premer Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HNC1-2.5S-12
HNC1-2.5S-12
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 12POS
Na zalogi: 163063 pcs
Prenesi: HNC1-2.5S-12.pdf
RFQ
HNC1-2.5P-12DS(02)
HNC1-2.5P-12DS(02)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 12POS
Na zalogi: 82080 pcs
Prenesi: HNC1-2.5P-12DS(02).pdf
RFQ
HNC2-2.5P-10DSL(02)
HNC2-2.5P-10DSL(02)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 10POS
Prenesi: HNC2-2.5P-10DSL(02).pdf
HNC2-2.5P-10DSL(01)
HNC2-2.5P-10DSL(01)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 10POS
Prenesi: HNC2-2.5P-10DSL(01).pdf
HNC2-2.5P-10DSL(55)
HNC2-2.5P-10DSL(55)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 10POS