HNC2-2.5P-8DSL(02)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HNC2-2.5P-8DSL(02)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PIN HDR 2.5MM 8POS
Podatkovni listi: HNC2-2.5P-8DSL(02).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HNC2-2.5P-8DSL(02)
Številka dela HNC2-2.5P-8DSL(02) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PIN HDR 2.5MM 8POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78061 pcs Podatkovni list HNC2-2.5P-8DSL(02).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija HNC Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 218-0016-5-02
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 8
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.169" (4.30mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 8 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.197" (5.00mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Podobni izdelki
HNC2-2.5P-8DS(02)
HNC2-2.5P-8DS(02)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 2.5MM 8POS VERT