HR10A-10P-12P
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR10A-10P-12P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR10A-10P-12P
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka 12 CONTACT PLUG W/PIN INSERT
Podatkovni listi: HR10A-10P-12P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije HR10A-10P-12P
Številka dela HR10A-10P-12P Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis 12 CONTACT PLUG W/PIN INSERT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5745 pcs Podatkovni list HR10A-10P-12P.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov -
Prekinitev Solder Cup Shell Size - Vstavi (Convert From) Brass and Zinc, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija HR10A
RoHS Status Bulk Druga imena *HR10A-10P-12P
HR112
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca HR10A-10P-12P Velik premer dobavljen 10
Lastnosti Cable Clamp Razširjen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Opis 12 CONTACT PLUG W/PIN INSERT Trenutna ocena 2A
Tok - Max / Contact Push-Pull Kontaktni material Keyed
Stopite v stik s finišno debelino Silver Vrsta priključka Plug, Male Pins
Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HR10A-10P-12P(74)
HR10A-10P-12P(74)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Na zalogi: 5124 pcs
Prenesi: HR10A-10P-12P(74).pdf
RFQ
HR10A-10P-10S(74)
HR10A-10P-10S(74)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Na zalogi: 6403 pcs
Prenesi: HR10A-10P-10S(74).pdf
RFQ
HR10A-10P-12P(01)
HR10A-10P-12P(01)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN PLUG 12POS MALE SOLDER GOLD
Prenesi: HR10A-10P-12P(01).pdf
HR10A-10P-10S(01)
HR10A-10P-10S(01)
Prenesi: HR10A-10P-10S(01).pdf
HR10A-10P-10SC
HR10A-10P-10SC
Opis: CONN HR10A PLUG 10POS FEMALE
Prenesi: HR10A-10P-10SC.pdf
HR10A-10P-12P(73)
HR10A-10P-12P(73)
Prenesi: HR10A-10P-12P(73).pdf
HR10A-10P-10S
HR10A-10P-10S
Opis: CIRCULAR CONN 10 POS W/SOCKET
Prenesi: HR10A-10P-10S.pdf
HR10A-10P-12P(76)
HR10A-10P-12P(76)
Prenesi: HR10A-10P-12P(76).pdf
HR10A-10P-10SC(73)
HR10A-10P-10SC(73)
Opis: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Prenesi: HR10A-10P-10SC(73).pdf
HR10A-10P-12P(77)
HR10A-10P-12P(77)
Prenesi: HR10A-10P-12P(77).pdf
HR10A-10P-10S(73)
HR10A-10P-10S(73)
Prenesi: HR10A-10P-10S(73).pdf
HR10A-10P-12P(78)
HR10A-10P-12P(78)
Prenesi: HR10A-10P-12P(78).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika