HR10A-10R-10PC(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR10A-10R-10PC(71) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR10A-10R-10PC(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HR10A RECEPT 10POS MALE
Podatkovni listi: HR10A-10R-10PC(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HR10A-10R-10PC(71)
Številka dela HR10A-10R-10PC(71) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HR10A RECEPT 10POS MALE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22503 pcs Podatkovni list HR10A-10R-10PC(71).pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 1.0mm Uporaba Unshielded
Atributi atributov - Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Zinc Alloy
Serija HR10A RoHS Status Tray
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena HR1676
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca HR10A-10R-10PC(71)
Velik premer dobavljen 10 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Tok - Max / Contact Push-Pull Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Nickel Kontaktiraj obliko Polybutylene Terephthalate (PBT)
Kontaktni material Keyed Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Bulkhead - Rear Side Nut
Podobni izdelki
HR10A-10R-10S
HR10A-10R-10S
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: HR10A, REC. 10 POS. W/SOCKET