HR10A-7R-6SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR10A-7R-6SC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR10A-7R-6SC
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HR10A RECEPT 6POS FEMALE
Podatkovni listi: HR10A-7R-6SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije HR10A-7R-6SC
Številka dela HR10A-7R-6SC Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HR10A RECEPT 6POS FEMALE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4181 pcs Podatkovni list HR10A-7R-6SC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 1.0mm Uporaba Unshielded
Atributi atributov - Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Zinc Alloy
Serija HR10A RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena *HR10A-7R-6SC
HR238
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število pozicij 6
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Številka izdelka proizvajalca HR10A-7R-6SC Velik premer dobavljen 7
Vstavi material - Vključuje -
Lastnosti - Razširjen opis 6 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Opis CONN HR10A RECEPT 6POS FEMALE Tok - Max / Contact Push-Pull
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi Nickel
Kontaktiraj obliko Polybutylene Terephthalate (PBT) Kontaktni material Keyed
Vrsta priključka Receptacle Housing Material telesa Bulkhead - Rear Side Nut
Podobni izdelki
HR10A-7R-6SC(73)
HR10A-7R-6SC(73)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT
Na zalogi: 21788 pcs
Prenesi: HR10A-7R-6SC(73).pdf
RFQ
HR10A-7R-6SB
HR10A-7R-6SB
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN RECEPT 6POS FEMALE DIP
Na zalogi: 4674 pcs
Prenesi: HR10A-7R-6SB.pdf
RFQ
HR10A-7R-6SB(73)
HR10A-7R-6SB(73)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER
Prenesi: HR10A-7R-6SB(73).pdf
HR10A-7R-6S(74)
HR10A-7R-6S(74)
Opis: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP