HR10B-2.5CP(73)
HiroseHirose
HR10B-2.5CP(73) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR10B-2.5CP(73)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONTACT SOCKET COAX CRIMP SLDR
Podatkovni listi: 1.HR10B-2.5CP(73).pdf2.HR10B-2.5CP(73).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HR10B-2.5CP(73)
Številka dela HR10B-2.5CP(73) Proizvajalec Hirose
Opis CONTACT SOCKET COAX CRIMP SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6395 pcs Podatkovni list 1.HR10B-2.5CP(73).pdf2.HR10B-2.5CP(73).pdf
Žični merilnik ali obseg - mm² - Žični merilnik ali območje - koaksialni -
Žični merilnik ali območje - AWG - Tip Coaxial
Zaključek zaključka - Serija HR10
Pakiranje Bulk Druga imena 110-0904-8-73
H124027
HR10B-2.5CP(73)-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Končaj stika Crimp, Solder Velikost stika -
Kontaktni material Brass Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HR10D-TC-02
HR10D-TC-02
Proizvajalci: Hirose
Opis: CRIMP TOOL
Na zalogi: 294 pcs
Prenesi:
RFQ
HR10B-TP
HR10B-TP
Proizvajalci: Hirose
Opis: EXTRACTION TOOL
Na zalogi: 7764 pcs
Prenesi:
RFQ
HR10B-10R-10SC(71)
HR10B-10R-10SC(71)
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Na zalogi: 14323 pcs
Prenesi: HR10B-10R-10SC(71).pdf
HR10F5
HR10F5
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis: AC-DC 115VAC OUTPUT 5V 10A 50W