HR10G-7R-6PC(73)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR10G-7R-6PC(73)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.HR10G-7R-6PC(73).pdf2.HR10G-7R-6PC(73).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HR10G-7R-6PC(73)
Številka dela HR10G-7R-6PC(73) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11644 pcs Podatkovni list 1.HR10G-7R-6PC(73).pdf2.HR10G-7R-6PC(73).pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 7
Shell material Zinc Alloy Shell Finish Nickel
Serija HR10G Pakiranje Bulk
Druga imena 110-1706-0-73 Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število pozicij 6
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 1.0mm