HR25A-9J-16P
HiroseHirose
HR25A-9J-16P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR25A-9J-16P
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN JACK MALE 16POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: HR25A-9J-16P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HR25A-9J-16P
Številka dela HR25A-9J-16P Proizvajalec Hirose
Opis CONN JACK MALE 16POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2629 pcs Podatkovni list HR25A-9J-16P.pdf
Voltage Rating 30VAC, 42VDC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9 Shell material Zinc Alloy
Shell Finish Nickel Serija HR25A
Pakiranje Bulk Druga imena *HR25A-9J-16P
HR1868
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection - Lastnosti Backshell, Clamp, Strain Relief
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 16 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 1A Kontaktni material Phosphor Bronze