| Številka dela | HR25A-9R-12S | Proizvajalec | Hirose |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 6249 pcs | Podatkovni list | HR25A-9R-12S.pdf |
| Voltage Rating | 30VAC, 42VDC | Prekinitev | Solder Cup |
| Ščitenje | - | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 9 | Shell material | Zinc Alloy |
| Shell Finish | Nickel | Serija | HR25A |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | *HR25A-9R-12S HR1857 HR25A9R12S |
| Usmerjenost | Keyed | delovna temperatura | -25°C ~ 85°C |
| Število pozicij | 12 | Tip montaže | Panel Mount |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Ingress Protection | - | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Push-Pull | natančen opis | 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold |
| Trenutna ocena | 1A | Kontaktni material | Phosphor Bronze |