HR34B-12WLPA-10SC
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR34B-12WLPA-10SC
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLG HSG FMAL 10PS INLINE RA
Podatkovni listi: 1.HR34B-12WLPA-10SC.pdf2.HR34B-12WLPA-10SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HR34B-12WLPA-10SC
Številka dela HR34B-12WLPA-10SC Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLG HSG FMAL 10PS INLINE RA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7035 pcs Podatkovni list 1.HR34B-12WLPA-10SC.pdf2.HR34B-12WLPA-10SC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12
Shell material Zinc Alloy Shell Finish Chrome
Serija HR34B Pakiranje Tray
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Vstavi material Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Backshell, Coupling Nut, Rotatable, Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Coupling Nut, Rotatable, Strain Relief Material spenjanja oreškov, plating Zinc Alloy, Black Chrome
Premer spojne gredi 0.748" (19.00mm) Vrsta kontakta Crimp