HR34B-12WLPE-10SC
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR34B-12WLPE-10SC
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLG HSG FMAL 10PS INLINE RA
Podatkovni listi: HR34B-12WLPE-10SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HR34B-12WLPE-10SC
Številka dela HR34B-12WLPE-10SC Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLG HSG FMAL 10PS INLINE RA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4600 pcs Podatkovni list HR34B-12WLPE-10SC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12
Shell material Zinc Alloy Shell Finish Chrome
Serija HR34B Pakiranje Tray
Druga imena 134-0042-6-00 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Ingress Protection IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Backshell, Coupling Nut, Rotatable, Strain Relief
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Coupling Nut, Rotatable, Strain Relief
Material spenjanja oreškov, plating Zinc Alloy, Black Chrome Premer spojne gredi 0.748" (19.00mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika -
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HR34B-12WLPD-10SC
HR34B-12WLPD-10SC
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HSG PLUG 10POS CBL R/A SKT
Na zalogi: 5675 pcs
Prenesi: HR34B-12WLPD-10SC.pdf
RFQ
HR34B-12WLPE-10S
HR34B-12WLPE-10S
Opis: CONN PLUG 10POS INLINE R/A SKT