HSC2-PH0.9-E1(51)
HiroseHirose
HSC2-PH0.9-E1(51) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC2-PH0.9-E1(51)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN DECOUPLING TOOL 0.9MM FIBER
Podatkovni listi: HSC2-PH0.9-E1(51).pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije HSC2-PH0.9-E1(51)
Številka dela HSC2-PH0.9-E1(51) Proizvajalec Hirose
Opis CONN DECOUPLING TOOL 0.9MM FIBER Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 5698 pcs Podatkovni list HSC2-PH0.9-E1(51).pdf
Simplex / Duplex Simplex Serija HSC
Druga imena 704-0421-1-51 delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Ingress Protection -
Stanovanjski material - Zaključek stanovanj -
Barva ohišja - Za uporabo s / sorodnimi izdelki HSC Ferrules
Premer Fiber Core 9.5µm/50µm Premer vlaken 125µm
Vrsta priključka Plug Premer kabla 0.9mm