JR16WCCA-12
HiroseHirose
JR16WCCA-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JR16WCCA-12
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN STRAIN RELIEF JR16 12MM
Podatkovni listi: JR16WCCA-12.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije JR16WCCA-12
Številka dela JR16WCCA-12 Proizvajalec Hirose
Opis CONN STRAIN RELIEF JR16 12MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4245 pcs Podatkovni list JR16WCCA-12.pdf
Shell Size - Vstavi 16 Serija JR-W
Druga imena *JR16WCCA-12
HR1007
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Za uporabo s / sorodnimi izdelki JR-W and RM-W Series Connectors Lastnosti Waterproof
Barva Black Vrsta pripomočka Strain Relief
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JR16WCCA-4(71)
JR16WCCA-4(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN STRAIN RELIEF JR16 4MM
Na zalogi: 12518 pcs
Prenesi: JR16WCCA-4(71).pdf
RFQ
JR16WCCA-12(71)
JR16WCCA-12(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN STRAIN RELIEF JR16 12MM
Na zalogi: 12683 pcs
Prenesi: JR16WCCA-12(71).pdf
RFQ
JR16WCCA-6
JR16WCCA-6
Opis: CONN STRAIN RELIEF JR16 6MM
Prenesi: JR16WCCA-6.pdf
JR16WCCA-10(71)
JR16WCCA-10(71)
Opis: CONN STRAIN RELIEF JR16 10MM