JR21PK-16SC(71)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JR21PK-16SC(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: JR21PK-16SC(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JR21PK-16SC(71)
Številka dela JR21PK-16SC(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4448 pcs Podatkovni list JR21PK-16SC(71).pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija JR Pakiranje Bulk
Druga imena 114-0573-8-71 Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Polycarbonate (PC)
Ingress Protection - Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel Premer spojne gredi 1.173" (29.80mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 1.0mm