JR25JK-16P
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JR25JK-16P
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN JACK MALE 16POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.JR25JK-16P.pdf2.JR25JK-16P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JR25JK-16P
Številka dela JR25JK-16P Proizvajalec Hirose
Opis CONN JACK MALE 16POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7609 pcs Podatkovni list 1.JR25JK-16P.pdf2.JR25JK-16P.pdf
Voltage Rating 250VAC, 350VDC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija JR
Pakiranje Bulk Druga imena 114-0539-0-00
H126262
JR25JK-16P-ND
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Phenol Formaldehyde (PF)
Ingress Protection - Lastnosti Backshell, Cable Clamp
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena 10A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Jack, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.709" (18.00mm) Material backshell, Plating Aluminum Alloy, Nickel