LF10WBRB-12S
HiroseHirose
LF10WBRB-12S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF10WBRB-12S
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: LF10WBRB-12S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF10WBRB-12S
Številka dela LF10WBRB-12S Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7298 pcs Podatkovni list LF10WBRB-12S.pdf
Voltage Rating 30VAC, 42VDC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 10 Shell material Zinc Alloy
Shell Finish Nickel Serija LF
Pakiranje Tray Druga imena HR1948
LF10WBRB12S
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 12 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Ingress Protection IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 2A Kontaktni material Phosphor Bronze
Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Industrial, Telecommunications
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LF1206A302R-10
LF1206A302R-10
Proizvajalci: Laird Technologies
Opis: FERRITE BEAD 760 OHM 1206 1LN
Na zalogi: 1014561 pcs
Prenesi: LF1206A302R-10.pdf
RFQ
LF10WBRB-12SD
LF10WBRB-12SD
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
Na zalogi: 5993 pcs
Prenesi: LF10WBRB-12SD.pdf
RFQ
LF10WBRB-4P
LF10WBRB-4P
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP