MDF76-30P-1C
HiroseHirose
MDF76-30P-1C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDF76-30P-1C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka PLUG 30POS 1MM CRIMP
Podatkovni listi: MDF76-30P-1C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDF76-30P-1C
Številka dela MDF76-30P-1C Proizvajalec Hirose
Opis PLUG 30POS 1MM CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176154 pcs Podatkovni list MDF76-30P-1C.pdf
Serija MDF76 Razmik vrstic -
Višina tona 0.039" (1.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena H124187
MDF76-30P-1C-ND
Q4161095
Število vrstic 1
Število pozicij 30 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 30 Position Rectangular Housing Connector Plug Beige 0.039" (1.00mm) Vrsta kontakta Non-Gendered