MDF7P-26DP-2.54DSA
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7P-26DP-2.54DSA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDF7P-26DP-2.54DSA
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 26POS 2.54MM
Podatkovni listi: MDF7P-26DP-2.54DSA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MDF7P-26DP-2.54DSA
Številka dela MDF7P-26DP-2.54DSA Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HDR 26POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37536 pcs Podatkovni list MDF7P-26DP-2.54DSA.pdf
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Male Pin
Oklepanje 0.100" (2.54mm) Serija MDF7
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Druga imena 547-0263-4-00 Število vrstic 2
Število pozicij 26 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca MDF7P-26DP-2.54DSA
Lastnosti - Razširjen opis 26 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Opis CONN HDR 26POS 2.54MM Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.492" (12.50mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm)
Končna debelina - parjenje Gold Stopite v stik - konec 8µin (0.20µm)
Vrsta priključka Header Dejanski premer Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDF7P-20DP-2.54DSA(14)
MDF7P-20DP-2.54DSA(14)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 20POS 2.54MM
Na zalogi: 34154 pcs
Prenesi: MDF7P-20DP-2.54DSA(14).pdf
RFQ
MDF7P-20DP-2.54DSA(55)
MDF7P-20DP-2.54DSA(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 20POS 2.54MM
Na zalogi: 77744 pcs
Prenesi: MDF7P-20DP-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7P-24DP-2.54DSA(55)
MDF7P-24DP-2.54DSA(55)
Opis: CONN HDR 24POS 2.54MM
Prenesi: MDF7P-24DP-2.54DSA(55).pdf
MDF7P-26DP-2.54DSA(55)
MDF7P-26DP-2.54DSA(55)
Opis: CONN HDR 26POS 2.54MM