MF10B-WP6.5CH01-0200
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF10B-WP6.5CH01-0200
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONNECTOR
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MF10B-WP6.5CH01-0200
Številka dela MF10B-WP6.5CH01-0200 Proizvajalec Hirose
Opis CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4963 pcs Podatkovni list
Simplex / Duplex Duplex Serija MF10B
Refleksija - Druga imena 709-1007-0-00
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže -
Način - Cipele parjenja 5000
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Zinc Die Cast Barva ohišja Black
Premer Fiber Core - Premer vlaken -
Material za ferrule - Lastnosti Dust Cap
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis Fiber Optic Plug Connector Duplex Black
Vrsta priključka Plug Slog konektorja -
Premer kabla 6.5mm Boot Color -
Material telesa - Atenuacija - tip -0.2dB
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF10B-WP6.5CH01-0200(32)
MF10B-WP6.5CH01-0200(32)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 5448 pcs
Prenesi:
RFQ
MF10B-WP6.5C01-0200(31)
MF10B-WP6.5C01-0200(31)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 4848 pcs
Prenesi: MF10B-WP6.5C01-0200(31).pdf
RFQ
MF10B-WP6.5CH01-0200(60)
MF10B-WP6.5CH01-0200(60)
Prenesi:
MF10B-WP6.5CH02-0200(31)
MF10B-WP6.5CH02-0200(31)
Prenesi: MF10B-WP6.5CH02-0200(31).pdf
Prenesi: MF10B-WP6.5C01-0200(32).pdf
MF10B-WP6.5CH01-0200(31)
MF10B-WP6.5CH01-0200(31)
Prenesi: MF10B-WP6.5CH01-0200(31).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika