MF10S-WDRFC01-0200(31)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF10S-WDRFC01-0200(31)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONNECTOR
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MF10S-WDRFC01-0200(31)
Številka dela MF10S-WDRFC01-0200(31) Proizvajalec Hirose
Opis CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4281 pcs Podatkovni list
Simplex / Duplex Duplex Serija MF10S
Druga imena 709-0526-1-31 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Stanovanjski material - Zaključek stanovanj -
Barva ohišja - Za uporabo s / sorodnimi izdelki MU Ferrules
Premer Fiber Core - Premer vlaken -
Lastnosti - natančen opis Fiber Optic Connector Housing Receptacle For MU Ferrules
Vrsta priključka Receptacle Premer kabla -
Boot Color -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF10S-WDRFC01-0200(33)
MF10S-WDRFC01-0200(33)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 4126 pcs
Prenesi: MF10S-WDRFC01-0200(33).pdf
RFQ
MF10S-WDRF01-0200(32)
MF10S-WDRF01-0200(32)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 5192 pcs
Prenesi:
RFQ
MF10H100HE3_A/P
MF10H100HE3_A/P
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
Prenesi: MF10H100HE3_A/P.pdf
Prenesi: MF10S-WDRF20-0200(31).pdf
Prenesi: MF10S-WDRF01-0200(31).pdf
MF10S-WDRFC01-0200(35)
MF10S-WDRFC01-0200(35)
Prenesi:
MF10S-WDRFC01-0200(34)
MF10S-WDRFC01-0200(34)
MF10S-WDRFC01-0200(32)
MF10S-WDRFC01-0200(32)
Prenesi: MF10S-WDRFC01-0200(32).pdf
MF10S-WDRFC01-0200(36)
MF10S-WDRFC01-0200(36)
MF10S-WDRFC01-0200(37)
MF10S-WDRFC01-0200(37)
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika