NX1-25T-KT3K
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NX1-25T-KT3K
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FRAME KIT 25POS 0.3MM 5V
Podatkovni listi: NX1-25T-KT3K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
90 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NX1-25T-KT3K
Številka dela NX1-25T-KT3K Proizvajalec Hirose
Opis CONN FRAME KIT 25POS 0.3MM 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS