PC-1600-212
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC-1600-212
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONTACT CRIMP MALE
Podatkovni listi: PC-1600-212.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC-1600-212
Številka dela PC-1600-212 Proizvajalec Hirose
Opis CONTACT CRIMP MALE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 561820 pcs Podatkovni list PC-1600-212.pdf
Žični merilnik 24-28 AWG Tip -
Serija Sumicon 1600 Pin ali Socket Pin
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 216-0364-9-00
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Končaj stika Crimp Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Silver
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PC-1608(10)
PC-1608(10)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG HOUSING 8POS MALE
Na zalogi: 4847 pcs
Prenesi:
RFQ
PC-1600-212(09)
PC-1600-212(09)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONTACT CRIMP MALE
Na zalogi: 552044 pcs
Prenesi: PC-1600-212(09).pdf
RFQ
Opis: CONTACT CRIMP MALE
Prenesi: PC-1600-211.pdf
Prenesi: PC-1608.pdf
Opis: CONN PLUG HOUSING 12POS MALE
Prenesi:
Opis: CONTACT CRIMP MALE 24-28 AWG
Proizvajalci: Bel
Opis: XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
Opis: CONN PLUG HOUSING 16POS MALE